Trabzon Ücretsiz resim Kursları

Güzel Sanatlara Hazırlık İmgesel Çizim Kursları

Güzel Sanatlara Hazırlık İmgesel Çizim Kursları

Güzel Sanatlara Fakülteleri İçin Hazırlık Karakalem Kurslarımız Devam Etmektedir. Güzel Sanatları Düşünen Herkese Açıktır. Yaş Sınırlaması Yoktur. Her Yaşta Ve Her Kesimde Öğrenciyi Yerleştirmiş Durumdayız.


Karakalem kurslarımızda güzel sanatlara hazırlık veya özel ders seklinde yapılmaktadır.


Hafta içi ve hafta sonu grup seçenekleri mevcuttur. Hafta içi gruplar 01 Ekim – 30 Mayıs arasında,  hafta sonu grupları ise 12 boyunca devam eden gruplardır.  Mayıs sonu veya Haziran ayının ilk haftası, yapılan çalışmalar beğeniye sunularak sergimiz yapılır. Dileyen arkadaşlar çalışmalarını sergide satabilirler. Ayrıca şu an yapım aşamasında olan satış sayfamızda da resimlerinizin satışı sizin adınıza yapılacaktır.


Karakalem kurslarımız da çizim derslerimizde paket programlara tabidir. Cumartesi saat 9.00 – 12. 00 – 13,00-16,00saatleri arasında gelen öğrencilerimiz almaktadır. Bu gruplarda karakalem teknikleri öğretilmekle birlikte, diğer derslerde öğretilmektedir. Çocuklarda ince motor kaslarının gelişiminde çok büyük katkıları olmakla birlikte gördüğü eşyaları daha dikkatli bakması gerektiğini öğrenir. Dikkat algısı güçlenir. El becerileri artar. Sosyalleşir. Kendine güveni artar…


Sanat atölyelerimizin birine bu özel kurslardan birini aldırtmanızı öneriyoruz. Deneme derslerimize bekleriz. Çocuklarınız bir ders misafirimiz olsun, ortamda olmak isterlerse, sonra kayıt yaptırın. Misafir gruplarına bekleriz.


Büyüklere yönelik karakalem sanat atölyelerimizde çok güzel etkinliklerle bir ortamda karakalem öğrenme garantisi veriyoruz. Karakalemde portre, karakalem manzara, karakalem obje, karakalem model vb. konularda çalışmalarımızla sizlerin de bir karakalem uzmanı olmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Farklı farklı öğretmenlerin öğretisiyle kendinizi daha da iyi görebileceğinizi umut ediyoruz. Karar vermeniz yeterlidir. Deneme derslerimize sizleri de bekleriz.


Atölyelerimizde her yaşta ve saatlerde derslerimiz mevcuttur. Sizleri de aramızda görmekte onur duyarız. Karakalem çalışmaları ile çok güzel sergiler açan öğrencilerimizle grup duyuyoruz. 10 yılını dolduran öğrencilerimiz hala aramızda devam etmektedir.


Karakalem sanat eğitiminde adana da tek kuruluş diyebiliriz. Karakalem sanat atölyeleri ile 1989 dan beri sizlerleyiz. Çocuklarınız ya da sizleri bir kahve içmeye bekleriz. Atölyelerimiz gezerek örnekleri inceleyebilir programlarımız hakkın da bilgi alabilirsiniz. Karakalem eğitimleri ile sadece karakalem diye düşünmeyin diğer konulara da etkisi olacağını garanti ediyoruz. Suluboya yağlı boya yapmanın en güzel yolu karakalem yapmaktır. Karakalem resim sanatının namusu gibidir.


Karakalem mi çalışıyorsunuz? Gelim bizimle çalışın. Birlikte güç doğar. Sergiler ve şenlikleri birlikte organize edelim.

 

 

Trabzon Desen Atölyesi
Anadolu Sanat Atölyesi Çukurovada
Güzel Sanatlar İçin Çizim Kursları Çukurovada
Trabzon Anadolu Güzel Sanatlar
Trabzon Çizim Atölyesi
Trabzonda Güzel Sanatlara Fakülteleri Hazırlık Sınıfları
Çocuklar İçin Karikatür Örnekleri Çukurovada
Trabzon Güzel Sanatlara Fakülteleri Hazırlık Sınıfları
Trabzon Anadolu Güzel Sanatlar Eğitim Kurumları
Karakalem Örnekleri Çukurovada
Anadolu Karakalem Örneği Çukurovada
Bisiklet Çizim Örneği Çukurovada
Güzel Sanatlarda Çıkmış İmgesel Çizimler Çukurovada
Güzel sanatlar Öğrencileri İle Röportajlar Çukurovada
Anadolu Güzel sanatlar Karakalem Çalışma Örnekleri Çukurovada
Çok Güzel Mekan Çizim Örnekleri Çukurovada
Anadolu Güzel Sanatlar Fotoğraf Gezileri Çukurovada
Anadolu Güzel Sanatlar Öğrencileri İle Sınavlara Gitme Çukurovada
Trabzonda Anadolu Güzel Sanatlarda Modelden Desen Çizim Eğitimleri
Anadolu Güzel Sanatlarda Karakalem Çizim Atölyesi Çukurovada
Anadolu Güzel Sanatlar Çizim Dersinde Çukurovada

Trabzondaki Başarılı Karakalem İmgesel Çizimler, Trabzondaki Bilgisayar İmgesel Karakalem Çalışmaları, Trabzondaki En Güzel İmgesel Tasarımı, Trabzondaki En Hit İmgesel Çizimi, Trabzondaki En Hit İmgesel Karakalemi, Trabzondaki En Hit Karakalem İmgesel, Trabzondaki En İyi İmgesel Çizimi, Trabzondaki En İyi İmgesel Karakalemi, Trabzondaki En İyi Karakalem İmgesel, Trabzondaki En İyi Karakalem İmgesel Çalışmaları